Karabük’ün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Karabük İlim Kültür Derneği (İLKDER) herkese açık, ödüllü logo yarışması düzenliyor.

İnsanın yaratılış gayesine uygun değerleri paylaşan kişi ve kuruluşlarla birlikte, bireylerin iç huzura ulaşmasını, toplumun dostça yaşamasına ve sosyal gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan İLKDER, kurumsal yapısında kullanmak üzere, herkese açık logo yarışması düzenliyor.

Kurulduğu günden bugüne 8 milyar insanı hedefleyerek sayısız faaliyet ve organizasyon düzenleyen İLKDER; kuruluş amacını, vizyonunu ve misyonunu temsil edecek yeni bir logo arıyor.


Her bir katılımcıdan en fazla üç tasarımın kabul edileceği yarışmada birinciye 2 000 TL, ikinciye 1 000 TL, üçüncüye ise 500 TL ödül verilecek.
Yarışma kurallarına göre, seçici kurul üyeleri ile kurul üyelerinin birinci derece yakınları yarışmaya katılamayacak. Yine açıklanan kurallar gereği yarışmacıların eserlerini en geç 2 Şubat 2020 Pazar günü Türkiye saatiyle saat 18.13’e kadar başvuru sayfası üzerinden belirtilen şekilde göndermesi gerekiyor.

Başvuru sayfasına gitmek için tıklayınız:

Kategoriler: Duyurular